INFOLINKA210 012 715

 

Click &See PPC reklama

PPC reklama Vám přivede návštěvníka na Váš web. Ale v dnešní rychlé době, ho většina návštěvníků  rychle opustí bez toho, aby poznala Vás a Vaši nabídku.

Zvyšte hodnotu kliku tím, že se budete návštěvníkovi připomínat ještě 7 dní formou banneru.

 

Řešením je produkt Click &See, který v sobě jako jediný kombinuje reklamu, zpoplatněnou za klik s bannerovým retargetingem na 7 dní.  Službu získáte jen za cenu kliknutí, protože 7denní zobrazení banneru je Zdarma. Také Click &See je mimořádně jednoduchá na ovládání, stačí napsat textovou reklamu a systém se postará o zbytek.

 

Co je Click &See

  • Cílená textová reklama, která přivede návštěvníka na váš web.
  • Bannerová reklama, která se bude zobrazovat 7 dní každému, kdo klikl na textovou reklamu.
  • Plná automatika, která znamená, že žádná výroba banneru, žádné nasazení retageting kódů na stránku, žádné dodatečné nastavování.
 

Kolik Click &See stojí

 

Cena záleží jen na Vás. Nastavte si, kolik korun chcete zaplatit za klik, který vykonná člověk, kterého zaujal obsah Vaší reklamy. Všechna zobrazení, ať už textové nebo bannerové reklamy jsou zdarma.

Sami se rozhodněte, kolik jste ochotni do reklamy investovat, ať už denně, týdně nebo měsíčně. Suma záleží na tom, kolik návštěvníků chcete přivést na Vaše stránky.

Jak a kde se reklama zobrazí

Pro nalezení zájemců o váš produkt použijeme cílenou textovou reklamu

Tato reklama se bude cíleně zobrazovat v síti partnerských webů Etarget, jako např. idnes.cz, blesk.cz a stovky dalších.

Následně, po návštěvě Vašeho webu, začneme, po dobu 7 dní, zobrazovat bannery. Tyto bannery se budou zobrazovat v síti Etarget, jako i v připojených reklamních sítích, což znamená na stránkách jako Youtube.com, ihned.cz, expres.cz a mnoho jiných.

Jak na to

Reklamu máte plně ve svých rukách. Stačí, když se zaregistrujete. Následně si sami vytvořte v kontě kampaň ve čtyřech jednoduchých krocích:
  1. Napište si reklamu, v rozsahu 30 znaků nadpis a 80 znaků popis nabídky. Poté stačí přiložit ilustrační obrázek nebo Vaše logo.
  2. Nastavíte si, kde a komu se bude reklama zobrazovat. Poskytujeme více možností cílení (klíčová slova, publika) a výběr těch správných web stránek.
  3. Nastavíte si čas, kdy se má reklama zobrazovat.
  4. Nastavíte si rozpočet, kolik chcete do reklamy investovat denně, týdně nebo měsíčně. Vždy víte, kolik Vás reklama bude stát a nikdy Vás svou výší nezaskočí.

 

Poznámka: Vytvoření banneru se realizuje automaticky. Pokud nejste s kvalitou banneru spokojeni, můžete použít vlastní banner.

 

Jste připraveni na svou reklamu?

Máte ještě otázky? Volejte na číslo +420 246 019 741
 
 


Kontakt

ETARGET CZ, s.r.o. Vocelova 5 120 00 Praha 2 IČO: 284 66 977 DIČ: CZ28466977

obchod@etarget.cz

+420 222 352 303