INFOLINKA246 019 741

REGISTRACE AGENTUR

 

Pokud se chcete stát agenturou, která zabezpečuje pro své klienty reklamní kampaně v systému Etarget, více informací naleznete v podmínkách spolupráce.

Certifikát Etarget Partner poskytujeme partnerským agenturám, které splňují následující podmínky:

  • platná agenturní smlouva
  • aktivní využívání Etargetu delší než 90 dní
  • správa více než 15ti klientů
  • proinzerovaná suma v Etargetu více než 750 000 CZK bez DPH

Pro klienty jsou certifikované agentury zárukou kvality a spolehlivosti.


Pokud jste se rozhodli spolupracovat s Etargetem, kontaktujte nás na tel. číslu 246 019 741
alebo na
eugen.cirak@etarget.sk.

Seznam agentur a konzultantů
Ataxo Czech s.r.o. (www.ataxo.cz )*
BenedaGroup.com (www.benedagroup.com)*
BETTER MARKETING, s.r.o. (www.better.cz)*
Evropská databanka a.s. (www.edb.cz)*
GroupM/Outrider (www.groupm.cz)*
KD holding, s.r.o. (www.kdholding.cz)*
Mather Advertures, s. r. o. (www.adventures.cz)*
MÉDEA INTERACTIVE, s.r.o. (medea.cz/)*
OMD Czech Republic (www.omd.cz)*
PPClick s.r.o. (www.ppclick.cz)*
Starcom MediaVest Group (www.smvdigital.cz)*
Sun Marketing, s.r.o. (www.sunmarketing.cz)*
United Signs, spol. s r.o. (www.united-signs.cz)*
3P spol. s r.o. (studio3p.cz)
Acomware, s.r.o. (www.acomware.cz)
ADD FIRST s.r.o.
Aegis Media Central Services, s. r. o. (carat.cz)
AliaWeb, spol. s r.o.
AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o. (www.snowboards.cz)
ATLANET media s.r.o. (www.webseller.cz)
AutoChip - profesionální chiptuning, s.r.o. (www.autochip.eu)
BEST FOR NET s.r.o. (www.bestfornet.cz)
Bílý Medvěd Public Relations (www.OpetMuzem.cz)
BLUE SYSTEM, s.r.o. (www.bluesystem.cz)
Carral, s.r.o. (www.ohms.cz)
Clever Solutions s.r.o. (www.cleversolutions.cz)
CleverClick, s.r.o. (www.clever-click.cz)
Creanet s.r.o (www.creanet.cz)
Creative Studio s.r.o. (www.creativestudio.cz)
Czechproduct.cz s.r.o. (www.czechproduct.cz)
DEALLX s.r.o. (www.deallx.cz)
Dílna design (www.dilna.com)
Dobrý web, s.r.o. (www.dobryweb.cz)
Effectix.com, s.r.o. (www.internet-konzultant.cz)
Elephant Orchestra (www.elephant-orchestra.com)
EPROJEKT s.r.o. (www.spravce.cz)
Forclick s.r.o. (www.forclick.cz)
GLANC spol. s r.o. (www.glanc-media.cz)
Hasalik.cz (www.hasalik.cz)
iNET Solutions s.r.o. (www.solution.cz)
Initiative Media Prague s.r.o. (www.initiativemedia.cz/)
INTERNET TRADING s.r.o. (www.mafra.cz)
Leris.cz (www.leris.cz)
Libor Jiránek DE BUREAU
Lucky Life s.r.o. (www.luckylife.cz)
Maxi travel | cestovní agentura (www.maxi-travel.cz)
MEDIACENTRUM GROUP a.s. (www.mediacentrum.cz)
Mediatel, spol. s.r.o. (www.oa.inform.cz)
Naproma Production, s.r.o. (www.naproma.cz)
Optimalizátoři.cz s.r.o. (www.optimalizatori.cz)
Optimio, s.r.o. (www.optimio.cz)
Petr Mandík (www.forclick1.cz)
Petr URBAN - FUTURE3000 (www.future.cz)
Promax Media s.r.o. (www.promax-media.cz)
RE-DIRECT CZ, s.r.o. (www.re-direct.cz)
SEAL Communication s.r.o. (www.seal-communication.cz)
Studio NET s.r.o. (www.studionet.cz)
Trustia Czech Republic, s.r.o. (www.trustia.cz)
VENIVICI s.r.o. (www.venivici.cz)
Vítězslav Kanclíř (www.ploty-pletivo.cz)
Yashica s.r.o. (www.kostelnik.cz)
ZenithOptimedia CZ (www.ZenithOptimedia.cz)
* hvězdičkou označená agentura je certifikovaným partnerem Etarget
Co je Etarget?

Etarget je PPC a RTB reklama na internetu. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazení inzerce je zdarma, pár korun zaplatíte až za kliknutí - tedy za návštěvníka, kterého přivedeme na váš web. RTB je real time bidding, flexibilní bannerová reklama v reálném čase za nejnižší možnou cenu.

V Česku využívá plochy více než 1 300 webstránek.   © 2002 - 2017 ETARGET CZ, s.r.o.
Kontakt

+420 246 019 741