INFOLINKA246 019 741

 

Přímý nákup Etarget


Nákupní proces online reklamy nebyl nikdy jednodušší. Reklamní prostor na nejlepších českých webstránkách můžete dnes nakoupit v jednom systému.
 
Přímý nákup mediálního prostoru Buďte o krok napřed a využívejte nástroje programatického nákupu, které umožňují řídit kampaň v rukách inzerenta bez ohledu na jeho velikost a požadavky v kampani. Služba je novinkou na trhu online reklamy a žádný jiný systém podobnou inovaci nenabízí.
 
Proč vyzkoušet přímý nákup? Nákupní portál online reklamy Etarget je progresivní a moderní způsob nákupu reklamního prostoru v online médiích jako celku. Využíváním portálu ušetříte čas, vyhnete se složitému vyplňování objednávek a zefektivníte plánování vaší online kampaně.
 
Přínosy pro vás: - zobrazování reklam výhradně na prémiových stránkách s největší návštěvností- rychlost a flexibilita (jednoduchý systém, rychlý nákup nejrůznějších formátů, spuštění a optimalizování kampaně pod jednou střechou)- efektivní proinzerování rozpočtu (sami si zvolíte frekvenci zásahu, díky čemu můžete ušetřit až do 30% nákladů na kampaň)
 
Jak to funguje? 1. Zaregistrujte se nebo se přihlašte do systému Etarget.2. Vyberte si ze seznamu stránek podle kategorií (sport, zpravodajství, auto-moto, ženy, muži, zdraví, ekonomika apod.) a zvolte si formáty bannerů, které potřebujete.3. Nastavte parametry kampaně (cenu za 1000 zobrazení pro jednotlivé formáty a celkový rozpočet, frekvenci zásahu, cílení). 4. Uložte si kampaň jako koncept připravený na tisk, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit nebo dokončete objednávku, nahrajte bannery do systému a inzerujte na exkluzivních plochách na najlepších českých stránkách.
 
Kde se zobrazí vaše reklamy? Vaše bannery zobrazíme jen na webstránkách, které si sami vyberete, např. kategorie zpravodajství obsahuje webstránky idnes.cz, denik.cz, lidovky.cz, novinky.cz a seznam.cz. Stránky, na kterých nechcete mít své reklamy můžete jednoduše vypnout..
 
Jaké jsou podmínky využívání služby? Služba je vhodná pro malé i velké firmy a agentury. Registrace je nezávazná a bezplatná. Svůj rozpočet máte neustále pod kontrolou, proinzerujete jen sumu, kterou do systému vložíte.


Co je Etarget?

Etarget je PPC a RTB reklama na internetu. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazení inzerce je zdarma, pár korun zaplatíte až za kliknutí - tedy za návštěvníka, kterého přivedeme na váš web. RTB je real time bidding, flexibilní bannerová reklama v reálném čase za nejnižší možnou cenu.

V Česku využívá plochy více než 1 300 webstránek.   © 2002 - 2017 ETARGET CZ, s.r.o.
Kontakt

+420 246 019 741