INFOLINKA210 012 715

REKLAMA NA INTERNETU

Reklamu na internetu používají všichni - od živnostníků a malých firem, až po nadnárodní společnosti a veřejnou správu. Oblíbená je zejména pro svou jednoduchost, rychlost a měřitelnost.

Jednoduše

Spustit vlastní reklamní kampaň přes ETARGET dokáže každý. Stačí se zaregistrovat, vytvořit Váš odkaz/banner, přidat klíčová slova, nastavit jejich ceny a zaplatit. Celým nastavením Vás provede náš systém, takže se nemusíte obávat, že něco uděláte nesprávně.

Rychle

Jakmile si nastavíte kampaň a na kontě máte požadovaný kredit, umíme Vaši reklamu zobrazit na více než 1300 českých web stránkách a desítkách reklamních sítí spojených v ekosystému RTB.

Výhodně

Registrace v ETARGET je zdarma. V systému PPC neplatíte dokonce ani za zobrazení Vašich reklam. Pár korun z kreditu Vám odečteme až tehdy, když zájemce klikne na Váš odkaz. Platíte tedy jen za reálné zájemce, kteří se dostanou k Vám na stránku. V systému RTB platíte za zobrazování reklamních bannerů, avšak výška ceny za 1000 zobrazení je určená elektronickou aukcí v reálném čase, která zabrání vysokému přeplatku za umístění na vybrané reklamní pološe. Všechny informace máte kdykoliv k dispozici ve statistikách. Stačí, když se přihlásíte do Vašeho konta.

Efektivně

Reklama na internetu ETARGET Vám na web stránku přináší návštěvníky a zvyšuje povědomí o Vaší značce. To znamená, že v systému PPC si Vašeho reklamního odkazu všimli a klikli na něj. Systém RTB Vás zviditelní u všech zacílených uživatelů. Pokud chcete vědět, jestli na Vaší stránce provedli požadovanou akci, můžete si nastavit sledování konverzí.

Komplexně

V Česku umíme oslovit více než 90% Čechů na internetu. Ať už potřebujete oslovit kohokoliv, umíme ho přivést na Váš web. Reklamní kampaň přes ETARGET Vám doporučujeme jako vhodný nástroj komunikačního mixu.

Variabilně

Potřebujete krátkodobě zvýšit návštěvnost Vaší stránky? Chcete zvýšit povědomí o Vaší značce nebo produktech a službách? Nebo chcete vyprodat skladové zásoby? Reklamu ETARGET můžete využít na jakoukoliv marketingovou potřebu.

Máte vlastní webovou stránku a chcete s Etargetem vydělávat?

Kontakt

ETARGET CZ, s.r.o. Vocelova 5 120 00 Praha 2 IČO: 284 66 977 DIČ: CZ28466977

obchod@etarget.cz

+420 210 012 715