INFOLINKA246 019 741

NASTAVENÍ ROZPOČTU

S reklamou Etarget máte rozpočet vždy ve sých rukách. Jen na Vás záleží, kolik do reklamy investujete.

První minimální platba je 2000,-Kč bez DPH, každá další minimálně 1000,-Kč bez DPH. Po spuštění kampaně se Vám z tohoto kreditu budou odečítat ceny za kliknutí na textové odkazy, nebo zobrazování bannerů.

Následně si můžete nastavit měsíční rozpočet (kolik maximálně chcete utratit za měsíc), denní rozpočet (24-hodinnový limit) nebo rozpočet na Vámi zvolené období.

 

Nastavení rozpočtu v PPC

Pokud chcete, abyste větší část rozpočtu v systému PPC utratili v průběhu některých konkrétních dní, máte k dispozici Variace denních limitů v týdnu.

Tato nastavení Vám zabezpečí, že se Vaše reklama bude ve stanoveném období zobrazovat rovnoměrně.

Rozpocet preview

Stejně tak si můžete zvolit, kdy se bude Vaše reklama zobrazovat. Pokud chcete například oslovit uživatele pouze ve večerních hodinách přes víkendy, můžete tak učinit v Časovém rozvrhu zobrazování.

 


Nastavení rozpočtu v RTB

Můžete si nastavit individuální cenu na 1000 zobrazení (CPM), čím bude cena vyšší, tím vyšší je pravděpodobnost zobrazování reklamních bannerů na vyžádaných stránkách prostřednictvím vyhraných aukcí. Dále máte možnost nastavit výšku celkového rozpočtu a vybrané období pro které je tento rozpočet určený.

rozpocet rtb

Co je Etarget?

Etarget je PPC a RTB reklama na internetu. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazení inzerce je zdarma, pár korun zaplatíte až za kliknutí - tedy za návštěvníka, kterého přivedeme na váš web. RTB je real time bidding, flexibilní bannerová reklama v reálném čase za nejnižší možnou cenu.

V Česku využívá plochy více než 1 300 webstránek.   © 2002 - 2017 ETARGET CZ, s.r.o.
Kontakt

+420 246 019 741