INFOLINKA246 019 741

Jaké webstránky jsou dostupné díky ETARGET RTB

 

Reklamní systém ETARGET RTB zabezpečuje připojení a zobrazování reklam ve více než 60ti sítích a statisících webstránek. V minulosti tyto sítě působily nezávisle, což představovalo ekonomicky neefektivní způsob spravování kampaní.

Nabízet možnost inzerovat ve všech těchto sítích z jednoho místa je výhodou služby ETARGET RTB. Služba nabízí inzerentovi reklamní prostor na co největším počtu webstránek nejrůznějšího charakteru.

Reklamní sítě jako Etarget Display Network, Cpex, Google Display Networks, PubMatic, OpenX, Rubicon a mnohé další dovedou zobrazit reklamu pouze českým uživatelům na statisících různých webstránek jako hattrick.org, playhub.com, 9gag.com, minibazar.cz, femina.hu, aktualne.cz, idnes.cz, ihned.cz, wikia.com, nationalrail.co.uk, mobilelikez.com, chess.com, ebay.co.uk, dailymail.co.uk, csfd.cz, rottentomatoes.com, boredpanda.com, twoo.com a pod.

Díky této široké síti stránek tak dokážeme účinně oslovovat více než 90% Čechů na internetu.

ETARGET RTB zabezpečuje zobrazení reklamy na místech, která jsou v dané chvíli nejlevnější.
Díky systému online aukcí mediálního prostoru ETARGET RTB precizně vybírá a nakupuje nejlevnější zobrazení splňující inzerentem zvolené parametry.

Upozornění: Dostupnost reklamních ploch na konkrétních webstránkách v minulosti není zárukou jejich budoucí dostupnosti.

Co je Etarget?

Etarget je PPC a RTB reklama na internetu. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazení inzerce je zdarma, pár korun zaplatíte až za kliknutí - tedy za návštěvníka, kterého přivedeme na váš web. RTB je real time bidding, flexibilní bannerová reklama v reálném čase za nejnižší možnou cenu.

V Česku využívá plochy více než 1 300 webstránek.   © 2002 - 2018 ETARGET CZ, s.r.o.
Kontakt

+420 246 019 741