INFOLINKA246 019 741

KDE ZOBRAZÍME VAŠI REKLAMU? 

Vaši reklamu zobrazíme na více než 1.300 českých stránkách, například idnes.cz, blesk.cz, lidovky.cz a také na Facebook.com. Naleznete ji většinou při článcích, které vaši zákazníci čtou. Tímto způsobem je můžete s vaší nabídkou oslovit, i když váš produkt nebo službu právě nehledají.

Máte stránku a chtěli byste s Etargetem vydělávat? Zaregistrujte se a nasaďte si naše reklamní plochy!

Zpravodajství

iDnes
Portál iDnes je zpravodajský portál, který měsíčně navštíví přes 3.000.000 lidí. Ve velké míře spolupracuje s tištěnou podobou MF Dnes, má ovšem vlastní redakci. Portál iDnes se věnuje všem běžným tématům jako jsou auto-moto, cestování, události z domova i zahraničí, kultuře a dalším.
Blesk
Český bulvární deník zaměřený na aktuální zpravodajství, zajímavosti a senzace z ČR i ze světa.
Tyden.cz
Týden.cz je internetová verze týdeníku TÝDEN.  Je zpravodajsko - společenský týdeník, vychází každé pondělí přináší zprávy, analýzy, reportáže, rozhovory a komentáře z domova i světa, staví na ověřených informacích, přehledných grafech v moderní a dynamické grafice.
iHNed
iHNed je zpravodajský server patřící k deníku Hospodářské noviny.
Denik.cz
Zpravodajství serveru poskytuje aktuální informace, převážně o dění v republice, rozdělené do třech oblastí - republikové, regionální a okresní. Právě tímto rozdělením informací se Denik.cz zásadně odlišují od ostatních zpravodajských serverů českého Internetu.
Lidové noviny
Každý den nové informace ze světa i domova. Zabavíte se u článků o politické situaci, vědeckých objevech jako i módě nebo zdraví.
Mediafax
Nezávislá tisková agentura v České republice, která nabízí profesionální zpravodajský servis.
Ceskenoviny.cz
ČeskéNoviny.cz. Zpravodajský server přinášející on-line aktuální informace ČTK. Buďte vždy v obraze. Domácí i zahraniční zpravodajství.
Financninoviny.cz
Zpravodajský server přinášející on-line aktuální informace ČTK.
Centrum mail
Domovská stránka Centrum.cz - nejlepší vyhledávací, komunikační a obsahové služby internetu na jednom místě.

Sociální síťě

Facebook.com
Facebook je v současné době jedničkou mezi sociálními síťěmi. Slouží hlavně na komunikaci, navazování přátelství a sdílení fotografií a videí. Uživatelé se v systému mohou připojovat k různým sociálním skupinám a sítím, například v rámci jedné školy, firmy nebo geografické lokace. V České republice Facebook.com používá více než 3 600 000 Čechů.

Pro ženy

Modrykonik.cz
Vše o dětech a budoucích matkách. Rady, fotky, fóra, bazar. Neleznete zde odpovědi na otázky ohledně porodu, výchovy dětí a další zajímavosti.
Beremese.cz
Portál plný svateb. Vše okolo svatby se dozvíte právě na těchto stránkách. Naleznete zde rady vdaných žen, inspirace na svatební dorty, účesy, šaty, bazar svatebních věcí i fórum pro komunikaci s dalšími nevěstami. Na stránky je možné zadávat svatební alba.
Ordinace.cz
Portál o zdraví, který poskytuje všem zájemcům seriózní informace z oblasti, medicíny, farmacie a zdravého životního stylu. Největší hodnotou Ordinace.cz jsou unikátní vlastní produkty a služby.
Oblazek.cz
Moderní komunitní portál pro maminky. Těhotenství, mateřství, péče o dítě a výchova. Zajímavé diskuze, užitečné informace, databáze porodnic, školek a jeslí ...
Doktor zdraví
Internetový portál o zdraví a životním stylu. Zabývá se aktuálními tématy jako jsou regulace tělesné váhy, sport a pohyb, anti-ageing proces, krása a kosmetika, imunita. Nejdete zde i poradnu odborníka.

Zábava

Mobile.de
U mobile.de, největšího online trhu s vozidly, můžete vyhledávat automobily, obytné automobily, motocykly a užitková vozidla.
Superhry.cz
Nejnavštěvovanější herní server v ČR s návštěvností okolo jednoho milionu uživatelů s tím, že polovina uživatelů je starších 18 let.
Mp3ky.net
Velmi navštěvované stránky zabývající se hudbou. Můžete zde hodnotit mp3, sledovat videoklipy, posuny na žebříčcích popularity...
TISCALI
Naleznete zde informace ze světa, domova, cestování, pro ženy a mnoho dalších zajímavých témat. Tiscali zprostředkovává vlastní e-mailovou službu.
CSFD
ČSFA je internetová databáze informací o filmech, filmových hvězdách, televizních seriálech. Na stránce se dozvíte, jaké filmy právě běží v TV a které filmy se promítají, budou promítat v kinech v Čechách a na Slovensku.

Seznam všech stránek, na kterých dokážeme zobrazit vaši reklamu, naleznete na této stránce.

V síti RTB zobrazíme Vaši reklamu v sítích patřících do ekosystému:

diagram RTB

Co je Etarget?

Etarget je PPC a RTB reklama na internetu. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazení inzerce je zdarma, pár korun zaplatíte až za kliknutí - tedy za návštěvníka, kterého přivedeme na váš web. RTB je real time bidding, flexibilní bannerová reklama v reálném čase za nejnižší možnou cenu.

V Česku využívá plochy více než 1 300 webstránek.   © 2002 - 2018 ETARGET CZ, s.r.o.
Kontakt

+420 246 019 741