INFOLINKA246 019 741

Etarget je efektivní reklama na internetu

Naleznete nás v devíti krajinách Střední a Východní Evropy: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Rakousko, Polsko, Chorvatsko, Srbsko, Rumunsko a Bulharsko.

Reklamu Etarget již využilo více než 20.000 klientů. Spolupracujeme s více než šesti tisíci stránkami a stovkami reklamních a mediálních agentur.

Společnost Etarget byla založena v roce 2002 a mezi prvními začala poskytovat reklamu na internetu typu „pay-per-click“. To znamená, že inzerent platí jen za reálné zájemce o jeho produkty nebo služby. Později své portfolio rozšířila o systém RTB bannerové reklamy založen na zobrazování reklamních bannerů prostřednictvím aukce probíhající v reálném čase. Mezi naše klienty patří společnosti od drobných podnikatelů až po nadnárodní společnosti.

Co je Etarget?

Etarget je PPC a RTB reklama na internetu. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazení inzerce je zdarma, pár korun zaplatíte až za kliknutí - tedy za návštěvníka, kterého přivedeme na váš web. RTB je real time bidding, flexibilní bannerová reklama v reálném čase za nejnižší možnou cenu.

V Česku využívá plochy více než 1 300 webstránek.   © 2002 - 2017 ETARGET CZ, s.r.o.
Kontakt

+420 246 019 741