VÝKONNOSTNÍ RETARGETING

 

 

Investice do reklamy se zaručenou návratností

 

U nastavování výkonnostního retargetingu bereme do úvahy ROI. Vybíráme vhodné produkty a ceny nastavujeme tak, abyste měli zisk z každého prodaného produktu.

U takové kampaně je důležité správné načasování a harmonogram zobrazování reklam.

vykonnostny_retargeting

Kombinací kreativy, ceny a vyhodnocování kampaně s následnou optimalizací podle toho, co je efektivní a funguje nejlépe, dosahujeme požadované výsledky.

Vzhledem k tomu, že trvá déle, než se kampaň nastaví tak, aby vaše reklamy přinášely finanční návratnost, je minimální rozpočet na takovou kampaň 75 000 Kč bez DPH.

Na retargeting by neměla zapomínat žádná firma, je ideální pro webstránky, na kterých je možné vykonat a zaznamenat konkrétní poptávku, například registraci, objednávku, vyplnění kontaktního formuláře, odeslání žádosti o cenovou nabídku apod. (thank you page na měření konverzí).

V Etargetu máte jistotu, že vaše data získaná v kampani nebudou poskytnuta vaší konkurenci a jiným klientům, jako se to může stát v jiných platformách.

Technické parametry

Na sbírání publik pro retargetingovou kampaň je potřebné na vaše stránky nasadit unikátní kódy. Rádi vám s tím pomůžeme.

 


Kontakt

ETARGET SE Na Folimance 2155/15 120 00 Praha 2

obchod@etarget.cz

+420 222 352 303