Kampaně na klíč

 


Poskytujeme individuální řešení jako návrh a optimalizace kampaně, měření brand impact, Reach&Frequency, kreativní návrhy reklamních formátů, komplexní zastřešení kampaně a pod. Flexibilně reagujeme na všechny vaše požadavky.

 

 
Řešení na míruPoskytujeme kompletní správu PPC a display kampaní pro klienty z oblasti financí, automobilů, telekomunikací, FMCG a e-commerce v síti Etarget jako i v sítích zapojených do programmatic. Služba může obsahovat poradenství, technickou podporu při implementaci potřebných měřících a cílících nástrojů, doprogramování chybějících funkcionalit do systému Etarget výhradně pro individuální potřeby klienta. Kampaně vyhodnocujeme širokou škálou různých metrik, nad rámec sledování CTR nebo konverzí.
 
Pracujeme v 9 zemích střední a východní Evropy Zabezpečujeme online kampaně na dominantních trzích střední a východní Evropy s lokální podporou na každém trhu. Dokážeme řídit kampaň ve více zemích z jednoho místa včetně překladů a použití nejvhodnějších nástrojů s ohledem na specifika daného trhu. Pokrýváme tyto trhy: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Polsko a Rakousko.
 
 
Svěřte nám do ruky celou svou kampaň Mezi naše zákazníky patří nejlepší digitální agentury, které pravidelně školíme a pomáháme jim s prací na kampaních pro klienty. Stejně tak se věnujeme náročným inzerentům, jako jsou velké značky a firmy, které si online reklamu spravují inhouse. Na základě zadání klienta dokážeme pokrýt kompletní služby od návrhu strategie přes použití různých online nástrojů i v jiných reklamních sítích (Google, Facebook) až po správu kampaně a reportování výsledků.
 
 
Řekli o nás
 
 
Spolupráce s Etarget je pro nás velmi přínostna, nejednomu z našich zákazníku již pomohla k vyšší návštěvnosti internetové prezentace za dobrou cenu. Vemi dobré zkušenosti máme zejména při propagaci developerských projektů našich klientů, kde jsme dosáhli i vysoké konverze zákazníků.Ing. Jan Vorel
CEO, IPC Corporation s.r.o.
 
 
 
Z mých zkušeností bych určitě doporučila Etarget řešení dalším společnostem. I díky Etargetu se nám daří dosahovat požadované výsledky s často nadprůměrným CTR. Vstup a správa kampaní je velmi jednoduchá a výsledky výborné. Etarget nabízí vynikající kvalitu a velmi dobrý výkon, z hlediska nákladů velmi efektivní řešení. Martina Ivaničová
Programmatic specialist, UM | Universal McCann GmbH
 
Vyžádejte si nabídku Spojte se s námi


Kontakt

ETARGET SE Na Folimance 2155/15 120 00 Praha 2

obchod@etarget.cz

+420 222 352 303