Reklama zpoplatněná za klik

 

Reklama zpoplatněná za klik vám přivede návštěvníka na web. Patří k nejstarším formám reklamy na internetu, Etarget s ní začal a přišel první na český trh. PPC reklamě se věnujeme již více než 15 let.

 
Generujeme návštěvnost stránky za výhodnou cenu

PPC reklama je cenově výhodný nástroj na efektivní získávání a udržení návštěvnosti vaší webstránky. Reklamní text obsahuje popis vašeho produktu nebo služby, který motivuje uživatele, aby navštívil vaši stránku a nakoupil u vás. Vaše reklama se zobrazí v síti partnerských webů Etarget, do které patří stránky od velkých zpravodajských webů až po malé specializované a úzceprofilové stránky (blogy, hobby stránky, stránky se zábavným obsahem a jiné).

 

Příklady, odkud právě přicházejí návštěvníci:

   

 
Váš odkaz se zobrazí v mobilech, i desktopech

Benefitem PPC reklamy je, že si ji dokážete vytvořit v průběhu pár minut bez pomoci grafika. Naším specifikem je větší formát, který dává vyniknout obrázku, proto je PPC reklama Etarget viditelná a reprezentativní. Díky variabilnímu formátu je možné zobrazovat ji na desktopech, mobilech, ale i ve video přehrávačích. Je to účinný nástroj na vytváření poptávky při impulzivním nákupu tohoto druhu zboží, který třeba aktivně nabízet (např. móda, pojištění, pomůcky pro zdraví, bankovní produkty, služby cestovních kanceláří a pod.).

 
Přesné cílení i při nižším rozpočtuPPC reklama v naší síti je kontextová, zobrazujeme ji tedy podle obsahu stránek a chování uživatelů na internetu. Bez ohledu na výši vašeho rozpočtu ji můžete cílit například podle kategorií stránek, zájmů vašich potenciálních zákazníků, soc-demo mapy, lokality/regionu, můžete s ní oslovit návštěvníky vaší stránky (retargeting) nebo nastavit plošné cílení.

 

 
Rozpočet máte vždy pod kontrolouU reklamy za klinutí neplatíte za zobrazení, jen reálné návštěvy vaší stránky. Cenu určujete vy. Svůj rozpočet máte pořád pod kontrolou, stačí si nastavit, kolik maximálně chcete proinzerovat denně, týdně nebo měsíčně. Suma se odvíjí od toho, kolik návštěvníků chcete na vaše stránky přivést. U tvorby odkazu se zobrazí doporučená cena, která vám pomůže nastavit cenu tak, aby vám reklama přinesla co nejlepší výsledky.

 

 
Jak na to? 1. Zaregistrovat se. Registrace je bezplatná a nezávazná. 2. Napište si reklamu a přiložte ilustrační obrázek nebo vaše logo.3. Nastavte si cílení, tedy kde a komu se reklama bude zobrazovat. 4. Nastavte si čas, kdy se má reklama zobrazovat.5. Stanovte si rozpočet kolik chcete do reklamy investovat denně, týdně nebo měsíčně. Vytvořte si svou reklamu již dnes, zaplatíte před spuštěním kampaně.
 
Jste připraveni na svou reklamu? Služba je vhodná pro malé i velké firmy a agentury. Registrace je nezávazná, reklamu máte plně ve svých rukách. Přidejte se k nám a zvyšte návštěvnost své stránky díky PPC reklamě Etarget. Vytvořte si svou reklamu již dnes, zaplatíte až před spuštěním kampaně.


Kontakt

ETARGET SE Na Folimance 2155/15 120 00 Praha 2

obchod@etarget.cz

+420 222 352 303