Partnerské agentury


Staňte se naší partnerskou agenturou a získejte nejvýhodnější finanční podmínky, pravidelné profesionální školení, pomoc při správě kampaní a certifikát s logem Etarget Partner.

 

Záruka kvality poskytovaných služebZáruka kvality poskytovaných služeb. Zárukou kvality poskytovaných služeb je partnerský certifikát, který může získat jen speciálně vyškolený tým. Certifikát můžete získat každoročně ve dvou stupních spolupráce: ETARGET CERTIFIED PARTNER nebo ETARGET CERTIFIED BUSINESS PARTNER.

       

 
Podmínky získání certifikátuCertifikát je udělován společnostem, které jsou nezávislé od společnosti Etarget, nejsou v žádném vlastnickém, spoluvlastnickém, zaměstnaneckém nebo podobném vztahu ke společnosti Etarget. Držitelé certifikátu splňují všechna kritéria pro udělení tohoto certifikátu a mají předpoklady pro poskytování profesionálních služeb při správě kampaní v systému Etarget.

 

 
Výhody získání certifikátu: - každoroční odborné školení naším týmem specialistů,- oprávnění používat speciální logo partnerské spolupráce,- další výhody vyplývající ze smlouvy o spolupráci, - přednostní zákaznická podpora a individuální přístup,- pro klienty jsou certifikované agentury zárukou kvality a spolehlivosti,- logo a název vaší agentury budeme s vaším souhlasem rádi prezentovat na webstránkách Etarget spolu s překlikem na vaši webstránku.
 
Jste připraveni na spolupráci?Podmínky spolupráce a získání partnerského certifikátu vám pošleme na vyžádání v elektronické podobě. Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 210 012 715 nebo e-mailem na adrese obchod@etarget.cz.

Pracujeme pro nejlepší!


Kontakt

ETARGET SE Na Folimance 2155/15 120 00 Praha 2

obchod@etarget.cz

+420 222 352 303