Poradenství

 

Poskytujeme profesionální školení, ale i bezplatné poradenství pro všechny naše zákazníky a jsme vždy připraveni pomoci vám nebo odpovědět na vaše otázky ohledně kampaní a fungování našeho systému osobně, telefonicky nebo e-mailem.

 

 
 
 
Zákaznická a technická podporaBez ohledu na velikost vaší kampaně, jestli jste náš stálý nebo nový zákazník, můžete se na nás kdykoliv obrátit na čísle: +420 246 019 741 nebo mailem na adrese: obchod@etarget.cz. Pokud jste na naší stránce nenašli produkt nebo službu, kterou byste potřebovali, navrhneme individuální řešení podle vašich požadavků. Trh s online reklamou se vyvíjí a mění velmi rychle, proto se ohledně nejnovějších trendů a novinek neváhejte spojit s tímem našich specialistů, kteří vám rádi vysvětlí všechno potřebné.

 

 
Nejčastější otázky a odpovědi Hledáte odpověď na svou otázku ohledně našich služeb nebo vám nejsou jasné některé pojmy? Shrnuli jsme odpovědi na nejčastější otázky a vysvětlili pojmy z našeho světa, naleznete je zde. Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku, budeme rádi, když se nás zeptáte přímo telefonicky nebo e-mailem telefonicky alebo e-mailom .
 
Nejvýhodnější podmínky pro agentury a správce Pokud spravujete více inzertních účtů pro různé klienty a splňujete podmínky spolupráce, staňte se naší partnerskou agenturou. Díky naší podpoře, můžete za správu kampaní vašich klientů, získat výhodné podmínky a partnerský certifikát, se kterým budete pro firmy spolehlivým a důvěryhodným partnerem. Vyškolíme vás a naši specialisté vám budou k dispozici, kdykoliv budete potřebovat poradit nebo pomoci.


Kontakt

ETARGET SE Na Folimance 2155/15 120 00 Praha 2

obchod@etarget.cz

+420 222 352 303