Prémiová reklama Etarget


Reklamní prostor na nejlepších českých webstránkách můžete dnes nakoupit v jednom systému. Bannery na prémiových stránkách jsou 3x výkonnější než na ostatních webech.
 
Přímý nákup mediálního prostoru

Buďte o krok napřed a využívejte nástroje programatického nákupu, které umožňují řídit kampaň v rukách inzerenta bez ohledu na jeho velikost a požadavky v kampani. Služba je novinkou na trhu online reklamy a žádný jiný systém podobnou inovaci nenabízí.

 

 
Proč vyzkoušet přímý nákup?

Nákupní portál online reklamy Etarget je progresivní a moderní způsob nákupu reklamního prostoru v online médiích jako celku. Využíváním portálu ušetříte čas, vyhnete se složitému vyplňování objednávek a zefektivníte plánování vaší online kampaně.

 

 
Přínosy pro vás: - zobrazování reklam výhradně na prémiových stránkách s největší návštěvností (podívejte se na výsledky studie, která srovnávala výkon reklamy na prémiových stránkách a na ostatních webech)- rychlost a flexibilita (jednoduchý systém, rychlý nákup nejrůznějších formátů, spuštění a optimalizování kampaně pod jednou střechou)- efektivní proinzerování rozpočtu (sami si zvolíte frekvenci zásahu, díky čemu můžete ušetřit až do 30% nákladů na kampaň)
 
Jak to funguje? 1. Zaregistrovat se nebo se přihlašte do systému Etarget. Zvolte sekci Bannery - Přidat banner a vyberte službu Přímý nákup.2. Vyberte si ze seznamu kategorii stránek a zvolte si formáty bannerů, které potřebujete.3. Nastavte parametry kampaně (cenu za 1000 zobrazení pro jednotlivé formáty a celkový rozpočet, frekvenci zásahu, cílení). 4. Nahrajte bannery do systému a inzerujte na exkluzivních plochách na najlepších českých stránkách. 
 
Kde se zobrazí vaše reklamy?

Vaše bannery zobrazíme jen na webstránkách, které si sami vyberete, např. kategorie zpravodajství obsahuje webstránky idnes.cz, denik.cz, lidovky.cz, novinky.cz a seznam.cz. Stránky, na kterých nechcete mít své reklamy můžete jednoduše vypnout. Seznam všech stránek naleznete zde.

 

 
Jaké jsou podmínky využívání služby? Služba je vhodná pro malé i velké firmy a agentury. Registrace je nezávazná a bezplatná. Svůj rozpočet máte neustále pod kontrolou, proinzerujete jen sumu, kterou do systému vložíte.


Kontakt

ETARGET SE Na Folimance 2155/15 120 00 Praha 2

obchod@etarget.cz

+420 222 352 303