INFOLINKA246 019 741

 

 

O firmě

 

Společnost Etarget, jedna z předních programatických sítí ve střední a východní Evropě, byla založena roku 2002. Spolu s týmem zkušených odborníků jsme vybudovali uznávanou reklamní platformu v 7 zemích. Spravujeme investice inzerentů a zároveň vytváříme nejlepší finanční podmínky pro publishery.

 

 

 
Od PPC reklamy k programmatic

Reklamní síť Etarget vznikla jako platforma pro reklamu zpoplatněnou za klik. Za 15 let do našeho portfolia postupně přibyly moderní online reklamní formáty jako bannery, video reklama, rich formáty, unikátní možnosti cílení a mnohé další. Neustále inovujeme systém a přinášíme nové způsoby, jak efektivně zvyšovat zisk z reklamy.

 

 
Spojujeme velké hráče na trhu

Etarget je otevřená platforma, která kromě vlastní sítě poskytuje přístup do největších globálních sítí jako Rubicon, Google Display Network, Internet Billboard, Smart Adserver a pod. Našimi významnými technologickými partnery jsou také AppNexus a Sizmek. Výsledky kampaní jsou transparentní díky měření největší výzkumné agentury v regionu Gemius.

 

 

Řídíme nadnárodní kampaně v regionu střední a východní Evropy Naleznete nás na těchto trzích: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Chorvatsko, Srbsko, Rumunsko a Bulharsko. Spravujeme nadnárodní kampaně se zásahem ve více zemích a radíme klientům z jiných částí světa, jak oslovit lidi online reklamou v našem regionu.
Lead more about Etarget International in English here.
Spojte se s námi


Kontakt

ETARGET CZ, s.r.o. Vocelova 5 120 00 Praha 2 IČO: 284 66 977 DIČ: CZ28466977

obchod@etarget.cz

+420 246 019 741; +420 222 352 303