INFOLINKA210 012 715

Byznys Retargeting

Co je Byznys Retargeting

Byznys Retargeting je reklamní řešení vyvinuté speciálně pro firmy, které dodávají své produkty a služby jiným firmám. Nákup představuje ve středních a větších firmách komplexní proces, ve kterém je zahrnuto více lidí. Byznys Retargeting je řešení, které Vám přes jednoho návštěvníka Vašeho webu zabezpečí viditelnost Vaší reklamy v celé firmě – takže Vaši reklamu uvidí všichni zaměstnanci společnosti. Zasáhne i ty správné lidi, kteří pro vás v nákupním procesu  sehrávají tu nejdůležitější úlohu a rozhodují o koupi produktu nebo služby.
 

Jak Byznys Retargeting funguje?

 

  • Zaměstnanec firmy navštíví Vaši stránku
  • Zaznamená se firemní IP adresa
  • Reklamu budeme zobrazovat celé firmě
Retargeting Byznys funguje identicky jako klasický Retargeting – takže si zapamatuje návštěvníky Vaší webové stránky, kterým následně zobrazí Vaši reklamu. Síla Byznys Retargeting však spočívá v tom, že přes návštěvu Vašeho webu jedním zaměstnancem společnosti se Vaše reklama začne zobrazovat i lidem, kteří jsou připojení na internet pod identickou IP adresou jejich routru. V případě firem to může být celá organizace nebo její pobočka.

Proč využívat Byznys Retargeting

  • Prodej s dobře vynaloženými penězi na koupi reklamy.
  • Znásobení návratnosti investicí z návštěvnosti Vašeho webu.
 

Výhody Byznys Retargeting

Širší zásah

Využitím Retargeting Byznys zasáhnete publikum mnohem širší než jen člověka, který navštívil Váš web na kterém zaznamenal cookie.
  • Využitím Byznys retargetingu zasáhnete více lidí a nejen ty, kteří navštívili Váš web.
  • Využitím Byznys retargetingu zasáhnete více zařízení najednou (např. PC, laptop, tablet, telefon atd…)

Jednoduchý manažment kampaně

Další, neméně důležitou podmínkou efektivního využívání Byznys retargetingu, je jednoduché rozhraní pro práci s retargetovanými publiky a se samotnými reklamními kampaněmi.

Výroba reklamních bannerů

Obvyklým problémem inzerentů je potřeba časté obměny obsahu reklamních bannerů při využívání retargetingu. Z tohoto důvodu poskytuje Etarget svým zákazníkům, za zvýhodněných podmínek, profesionální tvorbu reklamních bannerů přímo od odborníků.

Jak vytvořit Byznys Retargeting

Zaregistrujte se do Etargetu zde a vyberte si možnost "Byznys Retargeting". Umístěte kód na vaši stránku, aby si náš reklamní systém mohl zaznamenat IP adresu Vašich návštěvníků. Na základě IP adresy dokážeme později tyto uživatele identifikovat a zobrazit Vaši reklamu jim a ostatním uživatelům dané IP adresy. Kód naleznete ve svém Etarget kontě.
Nahrajte své bannery do Vašeho konta. V případě potřeby Vám ETARGET zabezpečí jejich výrobu. Technickou specifikaci pro výrobu bannerů naleznete zde. Zvolte si rozpočet. V případě potřeby Vám s návrhem rozpočtu Vaší kampaně pomůžeme. Kontaktujte nás.
 

Kde se Vaše reklama zobrazí

Vaše reklama se může zobrazit na stovkách webů. Kompletní seznam všech stránek naleznete ve svém kontě.

Vyzkoušejte Byznys Retargeting ještě dnes

Máte ještě otázky? Volejte na číslo +420 246 019 741
 
 
 
 


Kontakt

ETARGET CZ, s.r.o. Vocelova 5 120 00 Praha 2 IČO: 284 66 977 DIČ: CZ28466977

obchod@etarget.cz

+420 210 012 715