INFOLINKA246 019 741

ZA CO PLATÍTE

Etarget nabízí dva typy online reklamy: PPC textovou reklamu a Bannerovou reklamu.
1
PPC textová reklama je založená na textových odkazech kombinovaných s vizuálem, které jsou zpoplatněné za kliknutí co znamená, že neplatíte za jejich zobrazení.
2
Bannerová reklama spočívá hlavně ve vizuální prezentaci Vašeho odkazu a proto není zpoplatněná za klik, ale za zobrazení. Etarget nabízí všechny nejvíce využívané formáty a velikosti bannerů. Více informací o formátech a kritériích bannerů zjistíte ve Vašem kontě.

KOLIK PLATÍTE

Ceny jsou určené na základě nabídky a poptávky. Zaregistrujte se bezplatně již teď a zjistěte aktuální ceny.
  • Při PPC textové reklamě platíte za kliknutí na Váš odkaz co znamená v překladě Cost Per Click (CPC)
  • Při Bannerové reklamě platíte za zobrazení Vaší reklamy která se udávají v tisících. V překladě se tato metrika nazývá Cost Per Mile (CPM) nebo Cost Per Thousand (CPT).

Ceny jsou určené na základě nabídky a poptávky. Zaregistrujte se bezplatně již teď a zjistěte aktuální ceny.

JAKÝ POTŘEBUJETE ROZPOČET

Sami se rozhodněte kolik chcete do reklamy investovat.

JAK ZAPLATÍTE

Zaplatit můžete bankovním převodem nebo kartou. Systém ETARGET funguje na bázi kreditu. Je jen na Vás kolik zaplatíte za Vaši kampaň. Minimální první vklad je však nastavený na 2000 Kč. Pro všechny následující platby se minimální hranice vkladu sníží na 1000 Kč.  Po vyčerpání kreditu se Vaše kampaň automaticky zastaví a proto za vaši reklamu nikdy nezaplatíte více než si přejete.
Vyžádejte si u nás cenovou nabídku

Jste připraveni na svou reklamu?

Máte ještě otázky? Volejte na číslo +420 246 019 741.


Co je Etarget?

Etarget je PPC a RTB reklama na internetu. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazení inzerce je zdarma, pár korun zaplatíte až za kliknutí - tedy za návštěvníka, kterého přivedeme na váš web. RTB je real time bidding, flexibilní bannerová reklama v reálném čase za nejnižší možnou cenu.

V Česku využívá plochy více než 1 300 webstránek.   © 2002 - 2017 ETARGET CZ, s.r.o.
Kontakt

+420 246 019 741