Ceny

 

Ceny za reklamu Etarget jsou výsledkem aukce nebo jsou stanovené na základě dohodnutých privátních dealů. Výši maximální ceny určujete vy, takže se nikdy nestane, že proinzerujete více, než jste plánovali.

 

 
Jak jsou zpoplatněné reklamní formáty EtargetReklama zpoplatněná za klik je založená na textových odkazech kombinovaných s vizuálem, ukterých platíte za návštěvy vaší stránky, zobrazení reklamy jsou však zdarma.

Bannerová reklama spočívá více vevizuální prezentacia proto není zpoplatněná za kliknutí, ale za 1000 zobrazení. Etarget nabízí všechny nejpoužívanější formáty a velikosti bannerů. Více informací o formátech bannerů a technickou specifikaci naleznete zde.

Příklady, kolik právě stojí kliknutí:


Poznámka: CPC - cost per click - cena za klik.

 Pokud spravujete vätší investice do reklamy, dohodněte si výhodnejší cenové a finanční podmínky.Kontaktujte nás ohledně podmínek spolupráce. 

 

 
 
Aktuální ceny jsou dostupné v kontěCeny jsou určené na základě nabídky a poptávky. Zaregistrovat se bezplatně nyní a zjistěte aktuální ceny.Ceny jsou určené na základě nabídky a poptávky (aukční systém), při vytváření kampaně vám pomohou zorientovat se doporučené ceny za jednotlivé formáty. Cena, kterou nastavíte pro svou reklamu, je vždy nejvyšší možná. Naším cílem je, abyste vždy inzerovali s co nejvýhodnější cenou.
Příklady, kolik právě stojí 1000 zobrazení banneru:

Poznámka: CPM - cost per mile - cena za 1000 zobrazení.

 

 
Vytvořte si kampaň, zaplatíte až před spuštěním

Zaplatit můžete bankovním převodem nebo kartou. Systém Etarget funguje na bázi kreditu, který můžete celý investovat do reklamy. Je jen na vás, kolik za vaši kampaň zaplatíte. Minimální první vklad je však nastavený na 2000 Kč bez DPH (pro všechny následující platby se minimální hranice vkladu sníží na 1000 Kč bez DPH). Po vyčerpání vašeho kreditu se vaše kampaň automaticky zastaví, proto za vaši reklamu nikdy nezaplatíte více, než si přejete. V případě služby Přímý nákup je minimální možná suma pro spuštění kampaně 8000 Kč bez DPH.

 

Vyžádejte si od nás cenovou nabídku.

 


Kontakt

ETARGET SE Na Folimance 2155/15 120 00 Praha 2

obchod@etarget.cz

+420 222 352 303