INFOLINKA246 019 741

ETARGET SERVICES - řešení na míru


 

Divize Etarget services poskytuje progresivní marketingové služby v oblasti reklamy na internetu a e-commerce pro střední a velké klienty.

 

1.   KOMPLEXNÍ SPRÁVA KAMPANÍ V SYSTÉMU ETARGET

Pro klienty z oblasti financí, automobilů, telekomunikací, FMCG a e-commerce poskytujeme komplexní služby v oblasti správy PPC kampaně v systému Etarget. Služba může obsahovat:


 

  •  poradenství při definici cílů a určení strategie kampaně,

  •  kompletní správu kampaně,

  •  technickou podporu při implementaci potřebných měřících nástrojů a nástrojů cílení,

  •  doprogramování chybějících funkcionalit do PPC systému Etarget výhradně pro individuální potřeby klienta.


 

2.   KAMPANĚ V SYSTÉMU ETARGET SE SPECIÁLNÍ FUNKCIONALITOU

Naše společnost nabízí řešení, které jsou svojí povahou nad rámec možností, které nabízí běžné uživatelské konto služby Etarget. Tyto služby poskytujeme po individuální dohodě s klientem. Takovými službami mohou být:

a)   anti-retargeting cílení

Tato funkce je určená pro partnery, kteří dnes mají vysokou návštěvnost svých stránek a žádají možnost cílení na zůstávající část uživatelů internetu. Tato služba slouží na získávání nových unikátních návštěvníků. Služba je využívaná lídry na trhu v oblasti e-commerce a internetovými zpravodajskými stránkami a portály.

b)   RSS automatizovaná tvorba odkazů

Tato funkce slouží na automatizované vytváření kampaní (včetně tvorby odkazů, klíčových slov). Služba je využívaná při potřebě trvalé aktualizace obsahu reklamní kampaně v Etargetu. Službu používají slevové stránky, eshopy, zpravodajské stránky a pod.

c)  Reach kampaně

Tyto kampaně zabezpečují garanci rychlého a masivního zásahu na internetu v krátkém času.


 

3.   REKLAMNÍ KAMPANĚ NA STRÁNCE FACEBOOK.COM

Realizujeme nasazování méně standardních reklamních formátů na facebook.com s individuální starostlivosí o klienta. Facebook je dynamicky se rozvíjející společnost s trvale měnící se nabídkou progresivních reklamních formátů. Poskytujeme přístup k bannerovým a jiným formátům, speciálním nástrojem na cílení a pod. Vyžádejte si aktuální nabídku tu.

Spolupracujeme přímo bez zprostředkovatele s Evropským zastoupením, společností Facebook Ireland.


 

4.   RETARGETINGOVÉ KAMPANĚ

Kampaně cílené formou retargetingu jsou velmi populární pro svoji efektivitu a naopak velmi nepopulární pro náročnost jejich nasazení a správy. Zabezpečujeme kompletní starostlivost o retargetové kampaně. Všechny bežně dostupné formáty (text, banner, video) na většině dostupných webových stránkách. (Od zahraničních stránek jako youtube.com, yahoo.com, techcrunch.com až po české významné a i méně známe stránky).

Spolupracujeme přímo bez zprostředkovatelů s vícero americkými a evropskými sítěmi, tak jako i s českými provozovateli webových stránek.


 

5.   REKLAMA V MOBILNÝCH ZAŘÍZENÍCH

Pro naše zákazníky realizujeme kampaně s nasazením různých reklamních formátů, zobrazovaných výhradně v mobilních zařízeních, prostřednictvím webových stránek a aplikací. Možné nasazení na bázi CPM a CPC.

Spolupracujeme s vícero americkými a evropskými sítěmi, tak jako i s českými provozovateli webových stránek. Pro tyto kampaně využíváme i systém Etarget.


 

6.   KOMPLEXNÍ SPRÁVA PPC KAMPANÍ

Jednotná správa PPC kampaní ve všech dostupných PPC systémech. O kampaně se stará tým odborníků, zaměstnaných a pravidelně školených v naší firmě.


 

7.   VÝKONNOSTNÍ REKLAMA

Pro vybrané zákazníky realizujeme kampaně, zpoplatněné na bázi CPA (CPO, CPR, CPS, CPCall apod.)


 

8.   MEZINÁRODNÍ KAMPANĚ

Zabezpečujeme reklamní online kampaně na vícero trzích střední a východní Evropy s lokální podporou na každé trhu. Tato lokální podpora nám dává možnost nabídnout výhodné finanční podmínky takové inzerce.  Kampaně se realizují na základě specifických požadavků klienta ve spolupráci s lokálními poskytovateli reklamního prostoru a affiliate marketing řešení.


 

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby, nebo máte další otázky, tak nás kontaktujte prosím.

E-mail:

obchod@etarget.cz

Telefón:  

+420 246 019 741 (Po-Pia 9-17h)


 

Co je Etarget?

Etarget je PPC a RTB reklama na internetu. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazení inzerce je zdarma, pár korun zaplatíte až za kliknutí - tedy za návštěvníka, kterého přivedeme na váš web. RTB je real time bidding, flexibilní bannerová reklama v reálném čase za nejnižší možnou cenu.

V Česku využívá plochy více než 1 300 webstránek.   © 2002 - 2017 ETARGET CZ, s.r.o.
Kontakt

+420 246 019 741