INFOLINKA210 012 715

LIDÉ


 

Ing. Slavomír Rozman Director

Vystudoval mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze s další specializací marketing a právo v obchodním podnikání. Obchodu a marketingu na manažerských postech se věnuje od ukončení studia ve společnostech různé velikosti, zaměření a teritoriální působnosti, například Toyota, Wüstenrot, Defend. V současnosti řídí obchodní aktivity ETARGETu v České republice včetně přesahů na další trhy.


 

Marcel Vašš Chief Executive Officer

Vystudoval na Ekonomické univerzitě obchod a marketing. Po ukončení studia byl aktivní v několika oblastech, jako například média, mechanizace a telekomunikace. Před nástupem do Etargetu byl na pozici ředitele obchodu a marketingu ve společnosti MBC, která působí v oblasti hlasových a datových služeb. V současnosti je na pozici CEO.


 

Nora Kováčiková Chief Financial Officer

V roce 2000 ukončila studium na Ekonomické univerzitě v Bratislavě se zaměřením na finance, bankovnictví a investování. Po ukončení studia pracovala v ING BANK jako NBS reporting & Retail officer. Od listopadu 2003 pracovala jako Deputy of Financial Manager v COMMERZBANK AG, pobočka zahraniční banky. Od června 2005 zastávala post ASSOCIATE & ADVISORY v PriceWaterhouseCoopers, a.s.,, se zaměřením na finanční i nefinanční sektor. V současnosti zastává v Etargetu pozici finanční ředitelky.


 

Martin Vašíček IT and Development Manager

V roce 2002 ukončil studium na Fakultě matematiky, fyziky a informatiky na Univerzitě Komenského v Bratislavě, se zaměřením na informatiku. Během studií pracoval jeden rok jako programátor na IT oddělení v ústředí Slovenské pošty. Dva roky pak pracoval jako programátor pro společnost ICL. Od konce roku 2001 pracuje v oblastech e-business projektů. V současnosti je v Etargetu na pozici hlavního vývojáře, kde byl zároveň jedním z prvních zaměstnanců.


 

Eugen Cirák Head of Agency Sales

Vystudoval obor finance a měna na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Po ukončení studia pracoval ve více oblastech, vždy ale ve spojení s obchodem a prodejem, který je jeho DNA. Před nástupem na pozici v Etargetu působil jako Sales director v agentuře Sales House, která se řadí mezi přední BTL agentury na slovenském a českém trhu. Tam se spolupodílel na vývoji a nastavení prodejních týmů a procesů pro největší hráče na trhu FMCG. Tyto zkušenosti momentálně od roku 2014 využívá ve společnosti ETARGET.


Kontakt

ETARGET CZ, s.r.o. Vocelova 5 120 00 Praha 2 IČO: 284 66 977 DIČ: CZ28466977

obchod@etarget.cz

+420 210 012 715