INFOLINKA246 019 741

Způsob zpoplatnění

U nás platíte pouze za kliknutí na Vaše reklamy. To znamená, že Vaše reklama se zobrazuje zdarma a platíte až tehdy, kdy se někdo rozhodne přejít na Vaši stránku a klikne na Váš reklamní odkaz. Takto nemusíte platit za uživatele, kteří sice Vaši reklamu viděli, ale nezaujala je natolik, aby na ni klikli (např. kvůli tomu, že hledají jiný produkt).

Příklad: Zaplatíte vstupní investici 2000 Kč. Vaše reklama se začne ihned zobrazovat. Po každém kliknutí se z těchto 2000 Kč kreditu odečte cena kliku. Vaše reklama se bude zobrazovat, dokud máte kladný zůstatek kreditu.
ZÁKLADNÍ INFORMACE
Způsob zpoplatnění:Za kliknutí
Cena za kliknutí:V závislosti na popularitě slova, na které inzerujete
Cena za 1 zobrazení:0 Kč
Poplatek za aktivaci služby:0 Kč
Cena měsíčně:Dle vlastního uvážení (doporučení)
Min. počáteční vklad:2000 Kč bez DPH
Kde se bude moje reklama zobrazovat?Současně na 559 českých portálech (...)
Kolik různých reklam mohu zadat:Maximálně 100 textových odkazů
Mohu kdykoliv měnit své reklamy?Ano, kdykoliv, 24 hod denně
Kdy se moje reklama začne zobrazovat?Okamžitě po přijetí platby
Pomůže mi ETARGET při tvorbě kampaně?Ceník doplňkových služeb

Podrobnější informace:

Kolik mě bude měsíčně služba stát?
Maximální částku si určujete vy. Cena služby nepřesáhne Váš finanční vklad nebo sumu, kterou si v systému nastavíte, jako měsíční maximum. Taktéž limitem pro maximální sumu je reálný zájem uživatelů internetu o Vámi nabízené produkty, tzn. pokud uživatelé internetu "neproklikají" Vámi určenou částku, zbývající kredit se Vám přesune do dalšího období.
Vyplatí se mi inzerce v ETARGETu?
Částečnou odpověď Vám dá kalkulačka návratnosti.
Jak přesně bude moje reklama vypadat?
Vzhled (písmo, velikost, barvy) Vaší reklamy bude vždy odpovídat vzhledu stránky, na které se zobrazuje. Všeobecně však bude obsahovat Titulek, Popis a adresu Vaší internetové stránky.
Titulek
Popis odkazu
WWW adresa
Pomozte opuštěným dětem
Podpořte konkrétní kojence a děti.
Vykouzlete aspoň jeden dětský úsměv.
www.provazek.org
Ukázka reklamního odkazu
Komu se moje reklama bude zobrazovat? Mohu to ovlivnit?
ETARGET poskytuje cílenou reklamu. To znamená, že si můžete určit komu se má Vaše reklama zobrazovat. Při vytváření Vašeho reklamního odkazu zadáte i slova, která popisují Váš produkt nebo podnikání (např. "cestování", "dovolená", "Egypt"). Váš reklamní odkaz se potom bude zobrazovat pouze uživatelům, kteří na internetu hledají jedno z těchto slov.
Na jakých místech vrámci stránek se moje reklama zobrazí?
Vaše reklamní odkazy se budou zobrazovat na přednostních pozicích ve výsledcích vyhledávání (t.j. nahoře) a v případě informačních stránek (např. online noviny) se budou zobrazovat pod články.
Jakými způsoby je možné za službu zaplatit?
Za službu platíte formou zvyšování Vašeho kreditu v systému. Tento kredit se Vám následně snižuje používaním služby. Kredit můžete navýšit převodem na náš účet v Raiffeisenbank (3713667001/5500) s uvedením Vašeho zákaznického čísla jako variabilní symbol. Taktéž můžete platit platební kartou (VISA, MasterCard) nebo on-line přes Raiffeisenbank.
Co mám udělat, když chci nyní začít inzerovat?

Máte další otázky?

Přečtěte si Jak ETARGET funguje a Často kladené otázky, nebo
Volejte na: +420 246 019 741
(Po-Pá 9-17h)
Pište na: obchod@etarget.cz
Co je Etarget?

Etarget je PPC a RTB reklama na internetu. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazení inzerce je zdarma, pár korun zaplatíte až za kliknutí - tedy za návštěvníka, kterého přivedeme na váš web. RTB je real time bidding, flexibilní bannerová reklama v reálném čase za nejnižší možnou cenu.

V Česku využívá plochy více než 1 300 webstránek.   © 2002 - 2017 ETARGET CZ, s.r.o.
Kontakt

+420 246 019 741