Partnerská síť


Staňte se naším partnerem a vydělávejte na reklamě na vaší stránce. Nabízíme pokročilou technologii monetizace, díky které můžete vydělávat více než v jiné reklamní síti. Získejte svobodu v nastavování reklamy na vašem webu a stálý měsíční příjem.

 

 
 
Header bidding vám zabezpečí vyšší výnos z reklamy

Umístěním kódu do headeru stránky umožní publisher systému v milisekundách při načítání stránky zrealizovat aukci bez ohledu na nabízenou cenu účastníků. Na stránce se zobrazí reklama z reklamního systému, který nabídl nejvyšší cenu a tím se generuje vyšší odměna pro majitele stránky než při standardním prodeji reklamního prostoru.

 

 
Jaká je výše odměny a kdy se vyplácíVýše výdělku majitele nebo provozovatele webu se mění v závislosti od objemu jeho návštěvnosti, typu webu a sezóny. Odměnu vyplácíme po dosažení 1000 Kč ve lhůtě do 30 dní ode dne ukončeného každého kalendářního měsíce, ve kterém vzniklo právo na výplatu odměny. Aktuální výši výdělku a statistiky reklamy můžete vidět po přihlášení do svého konta.

 

 
Jaké druhy reklamy můžete mít na stránce

Na vaší stránce se mohou zobrazovat 4 základní druhy reklamy Etarget: banner, video, textová reklama, reklama v mobilu. Etarget poskytuje cílenou reklamu, která se hodí k obsahu vaší stránky nebo zájmům vašich návštěvníků, jakékoliv typy reklam můžete vypnout. Nejefektivnější plochy jsou ve formátu 300x250 a 300x600. Po načtení stránky můžete mít nejvíce tři reklamní jednotky Etarget.

 

 
Výhodné podmínky spolupráce s námiAbyste se mohli stát naším partnerem, nemusíte mít firmu. Pro platnou registraci můžete být právnická nebo fyzická osoba. Partnerství s námi nevylučuje vaši spolupráci s jinými reklamními systémy. Pokud máte opravdu kvalitní web, požádejte o zařazení mezi prémiové partnery a získejte výhody navíc.

 

 
    
Jak na to? 1. Zaregistrujte se nebo se přihlaste do systému Etarget .2. Vyberte typ plochy a vyplňte základní údaje.3. Nastavte rozměr plochy a dizajn.4. Vygenerujte výsledný kód a vložte ho na stránku.

.

 
Vytvořte univerzální reklamní plochu na vaší stránce


Kontakt

ETARGET SE Na Folimance 2155/15 120 00 Praha 2

obchod@etarget.cz

+420 222 352 303