INFOLINKA210 012 715

 


Publishers

Co publisher získá od ETARGETu

Publisher – tedy majitel nebo zprostředkovatel webu, který se zaregistruje a stane se naším partnerem, získává možnost vydělávat umístěním reklamy na svou stránku.
 

Kolik Vám ETARGET zaplatí

Výše výdělku majitele nebo provozovatele webu se mění v závislosti od objemu jeho návštěvnosti, typu webu a sezóny. Pro bližší a aktuální informace ohledně výše Vašeho výdělku nás ihned kontaktujte.

Tel: +420 246 019 741
Email: obchod@etarget.cz

Jaký obsah bude mít reklama na Vaší stránce

Etarget poskytuje cílenou reklamu, která se hodí k obsahu Vaší stránky nebo zájmům Vašich návštěvníků. Obsah reklamy je vybíraný tak, aby návštěvníky zaujal. 

Pokud si však přejete, můžete si vlastnoručně zablokovat jakékoliv typy reklamy, které nechcete, aby se na Vaší stránce zobrazovaly.

 

Jaké druhy reklamy ETARGET poskytuje

Klíčem úspěchu kampaně je správné naplánování a stanovení realistických očekávání ke stanovenému rozpočtu. Každá kampaň je jiná, ve všeobecnosti však platí, že by měla obsahovat nasazení na (I) vybraných, preferovaných webstránkách, (II) zacílená na vhodné publikum, s využitím cookies, (III) zacílená regionálně na lokality, vyhovující charakteru produktu a (IV) retargeting na malou část zasaženého publika, která navštívila web inzerenta. Přesný návrh kampaně vám vypracují naši specialisté.

Standardní řešení

V reklamním boxu na Vaší stránce, bude ETARGET zobrazovat 2 základní druhy reklamy:

PPC Textová reklama:

  • Tato reklama je založená na textových odkazech a ETARGET Vám platí jen v případě, že návštěvník Vašeho webu na daný odkaz klikne.
  • PPC Textové odkazy jsou v ETARGETu kombinované s obrázkem, co zvyšuje CTR a následně Váš příjem.

Bannerová reklama

  • Tato reklama je grafická a ETARGET Vám platí za zobrazení banneru uživateli Vašeho webu.
  • Jaké konkrétní rozměry bannerů je nutné vytvořit? Velikosti reklamních ploch je nutné nastavit na nejpoužívanější rozměry: 728 x 90, 300 x 250, 160 x 600, 120 x 600 px.
 

Extra řešení

Video Insider

Funkce VideoInsider slouží na vydělávání z videí umístěných na vašich stránkách. Pokud máte reklamní box Etarget a zároveň máte na své stránce umístěná videa, my vám do nich vložíme reklamní box, z kterého vám Etarget vyplatí odměnu

 

Mobile Insider

Etarget Vám umožňuje vydělávat i při prohlížení Vaší stránky z mobilních zařízení. Mobile Insider představuje banner, který je zafixovaný na spodní části stránky při prohlížení stránky v mobilním zařízení (nezobrazuje se v desktop zařízeních). Výhodou tohoto typu banneru je, že zůstává vždy na očích návštěvníků stránky, i když se na stránce pohybují.

Podtržená slova

In-text Reklama představuje reklamní odkaz, který se zobrazuje přímo v článcích na stránkách našich partnerů. Reklama se návštěvníkovi zobrazí po přechodu kurzorem přes podtržené slovo v textu.
 

Další informace pro Vás

Kdy dostanu peníze?

ETARGET MEDIA vyplatí účastníkovi odměnu ve lhůtě 30-45 dní ode dne ukončení každého kalendářního měsíce, ve kterém vzniklo právo na výplatu odměny v minimální výši 1000 Kč. V případě, že účastníkovi nevznikne v období jednoho kalendářního měsíce právo na výplatu odměny v minimální výši 1000 Kč, bude tato odměna za příslušný kalendářní měsíc převedená do dalšího období.
 

Potřebuji mít firmu, abych se stal partnerem ETARGETu?

Pro to, abyste se mohli stát naším partnerem nemusíte mít firmu. Pro platnou registraci můžete být jak právnická tak i fyzická osoba.
 

Mohou inzerovat na mé stránce i jiné reklamní sítě?

Partnerství s ETARGET nevylučuje Vaši spolupráci s jinými poskytovateli online reklamy jako například Google AdSense.
 

Registrujte se a vytvořte si reklamní plochu na Vašem webu

Pokud ještě nejste v Etargetu zaregistrovaný, vyplňte krátký formulář

Pro vytvoření reklamní plochy na Vaší stránce, klikněte na níže uvedený link, který Vám poskytne stručný popis jak na to.

Jak vytvořit univerzální reklamní plochu na Vaší stránce.

Máte ještě otázky? Volejte na číslo +420 246 019 741
 


Kontakt

ETARGET CZ, s.r.o. Vocelova 5 120 00 Praha 2 IČO: 284 66 977 DIČ: CZ28466977

obchod@etarget.cz

+420 210 012 715