INFOLINKA246 019 741

Posuňte Vaše kampaně dále s bannerovou reklamou ETARGET RTB

Co je RTB? RTB je zkratka pro Real time bidding technologii - automatizovaný způsob nákupu bannerové reklamy napříč desítkami reklamních sítí. ETARGET RTB za dostupnou cenu posouvá dále efektivitu, cílení, zásah nebo flexibilitu při tvorbě reklamních kampaní.
Pokud se chcete o ETARGET RTB dozvědět více, stáhněte si naši studii nebo nám zavolejte. Získejte tak přehled o tom, jak RTB funguje, jaké sítě jsou do systému zapojené nebo význam základních pojmů při využívání této reklamy.
Systém ETARGET RTB je jednoduchý, přehledný a přináší mnoho výhod:
MANUÁL
ETARGET RTB
  • Cena za 1000 zobrazení již od 5,-Kč
  • Přístup k desítkám reklamích sítí
  • Jednoduché přidávání bannerů
  • Dokonalé cílení
  • Přehledná cenotvorba
  • Retargeting
 

RTB - REAL TIME BIDDING BANNEROVÁ REKLAMA

ETARGET RTB v milisekundách zpracuje nastavení cílení, rozměr bannerů a CPM Vaší bannerové kampaně. Porovná Vaše nastavení a určí nejlepší mediální prostor pro Váš banner napříč spektrem desítek sítí včetně GDN. V každé síti na konkrétních stránkách zobrazí Vaši reklamu jen v případě, že je to pro Vás nejvýhodnější a odpovídá Vašim cílům stanoveným v kampani. Tento systém je v online marketingovém jazyce nazývaný DSP - demand side platform. Jednoduchý systém, který reaguje na vaši poptávku po bannerové reklamě.

Registrujte se a založte si RTB bannerovou kampaň.ETARGET Registrace
 

POKROČILÝ RETARGETING

Nákupní rozhodnutí je dlouhodobý proces. V mnoha případech uživatelé porovnávají a vybírají tu nejvýhodnější volbu i několik dní a přitom odcházejí z Vaší stránky. Přiveďte je zpět na Vaši stránku. Bannerový retargeting nabízí pokročilé možnosti nastavení. Vytvořením publika (audience) z každé Vaší kampaně můžete retargetingem cílit i na uživatele, které Vaše reklamy zaujaly již dříve.

Kombinací cílených RTB bannerových kampaní a následného retargetingu dosáhnete nejefektivnější výsledky.

Začněte s ETARGET RTB již dnes.
 

DOSTUPNÁ CENA

ETARGET RTB nabízí absolutní kontrolu nad Vámi zvoleným rozpočtem. CPM - cenu za 1000 zobrazení bannerů si stanovíte Vy při nastavení kampaně. Pohybuje se již od 5,- Kč a můžete ji upravit kdykoliv během trvání kampaně. Rozpočet si můžete naplánovat buď na dny nebo celou kampaň a máte tak vše ve svých rukách.


Registrujte se a využijte naplno potenciál ETARGET RTB


Co je Etarget?

Etarget je PPC a RTB reklama na internetu. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazení inzerce je zdarma, pár korun zaplatíte až za kliknutí - tedy za návštěvníka, kterého přivedeme na váš web. RTB je real time bidding, flexibilní bannerová reklama v reálném čase za nejnižší možnou cenu.

V Česku využívá plochy více než 1 300 webstránek.   © 2002 - 2017 ETARGET CZ, s.r.o.
Kontakt

+420 246 019 741