Video reklama

 

Video reklama Etarget je vhodnou alternativou k reklamě na videoportálech. Poskytujeme největší online prostor v lokálních podmínkách, bezplatná školení a profesionální poradenství ohledně správného nastavení kampaně.

 

Pre-roll video si uživatel pustí sámPre-roll video se přehrává v přehrávači a předchází samotný videoobsah na stránce s vaší inzercí. Vaše reklama se přehraje, až když uživatel spustí video, na které se chce dívat, díky čemu je jeho pozornost velmi vysoká. Specifikem tohoto typu video reklamy je, že obsahuje skip button (možnost přeskočit reklamu po 8 sekundách).
 
Zacílení na obsah nebo uživatele U video reklamy podobně jako u bannerů využijte možnosti cílení buď podle obsahu nebo na uživatele, které se využívá při remarketingu. Pro zvýšení zásahu vaší kampaně doporučujeme doplnit pre-roll video reklamu videem v bannerech, které se může přehrávat na stránkách bez videoobsahu (videopřehrávače). Video v bannerech se spouští automaticky (autoplay), čím na sebe snadno strhne pozornost.
 
 
Video reklamu si můžete dovolit Nemusíte mít obrovský rozpočet, pokud chcete vyzkoušet video reklamu. Ceny za pre-roll video jsou přijatelné i pro menší inzerenty, kteří již bannery vyzkoušeli a mají k dispozici video kreativu. Video reklama může také doplňovat nebo celkem nahradit TV reklamu, na kterou je potřebný mnohem vyšší rozpočet a jejíž výsledky nejsou přesně změřitelné. Info o ceně video reklamy Etarget a výsledcích, které s námi můžete dosáhnout, naleznete zde.
 
 
Podívejte se na ukázku video reklamy Etarget

 
Podpora při kampani Systém Etarget funguje intuitivně, takže si v něm video kampaň můžete nastavit sami. Stačí, když dodržíte doporučenou technickou specifikaci, kterou naleznete zde. Pokud byste i přesto potřebovali pomoc, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi vám všechno vysvětlíme a prozradíme dobré tipy na efektivní práci s video kampaněmi, které přinesou požadovaný výsledek i vám.
 
Spojte se s námi Zaregistrovat se


Kontakt

ETARGET SE Na Folimance 2155/15 120 00 Praha 2

obchod@etarget.cz

+420 222 352 303