INFOLINKA210 012 715

Bannerová reklama

Etarget je jedním z hlavních poskytovatelů bannerové reklamy v Čechách. Zastřešuje přístup na téměř neomezené množství reklamních ploch přes více než 40 globálních sítí.
 

Benefity bannerové reklamy s Etargetem

Vaše reklama se zobrazí na nejkvalitnějších webech

Pomocí systému Programatic Vám Etarget zabezpečí téměř neomezený přístup k desítkám tisíc vlastnoručně vybraných webů doma i v zahraničí (například youtube.com, ebay.com, idnes.cz, elle.com atd…)
Etarget nejvíce disponuje v Čechách svou vlastní sítí stránek, které poskytnou inzerentům nejkvalitnější reklamní plochy (jako např. blesk.cz, extra.cz, idnes.cz, nova.cz a mnoho dalších…)

Sami si zvolíte jak se reklama zobrazí

Etarget poskytuje jednoduché a přehledné řešení na to, aby si každý inzerent dokázal vytvořit svou kampaň vlastnoručně.

Sami se rozhodněte, kolik zaplatíte

Cena Bannerové reklamy se počítá za 1000 zobrazení (Cost Per Mile: CPM). V nastaveních si volíte cenu CPM, která je vnímána jako vaše nejvyšší nabídka v aukci prostoru v reálném čase.
Sami se rozhodněte kolik za Vaši kampaň zaplatíte a definujte intenzitu jako i zásah Vaší kampaně.
 

Jak na to?

1

Po bezplatné registraci získáváte okamžitě přístup do Vašeho konta

Po přihlášení do Vašeho konta, v horním menu zvolte možnost "Přidej RTB Banner" a vyplňte základní údaje o kampani jako název a adresu prokliku.
2

Nahrajte Vaše bannery
(V případě potřeby, Etarget potřebné bannery vyrobí)

  • 468 x 60
  • 728 x 90
  • 300 x 250
  • 160 x 600
  • 300 x 600
  • 120 x 600
Pro více informací ohledně technických specifikací bannerů klikněte sem
3

Vyberte si vhodné cílení

Cílení je účinný nástroj jak ušetřit. V mnoha případech je výhodnější zobrazovat reklamu jen lidem, kteří mají velmi pravděpodobně zájem o daný produkt nebo službu. Etarget disponuje desítkami různých publik, která představují vysoký potenciál pro naše inzerenty.
Výběr vhodné kategorie cílení je velmi důležitý, protože v mnoha případech určuje úspěch Vaší kampaně. Všechny možnosti pro výběr nejvhodnějších publik pro Vás, jako i jejich popis, naleznete ve Vašem kontě.
4

Nastavte si dodatečná kritéria zobrazování reklamy a ochrany značky

Omezení zobrazení (Frequency capping) je funkce, která definuje maximální množství zobrazení Vaší reklamy na každého návštěvníka stránek na kterých inzerujete. Toto nastavení se používá na zamezení příliš častého zobrazování Vaší reklamy, které může mít negativní vliv na Vaše publikum.
Ochrana značky je funkce, která definuje typ stránek na kterých se Vaše reklama nezobrazí. Ze základních 3 možností si můžete zvolit nastavení zamezující zobrazování Vaší reklamy například na blozích, sociálních sítích nebo stránkách na sdílení souborů.
Časový rozvrh zobrazování určuje hodiny, ve kterých se rozhodnete Vaši kampaň zobrazovat.
5

Nastavte cenu, rozpočet a zobrazení Vaší reklamy

6

Dobijte si kredit

Pokud jste s nastavením Vaší kampaně spokojení, dobijte si kredit ve Vašem kontě a začněte inzerovat. Zaplatit můžete kartou nebo bankovním převodem.
             

Jste připraveni na svou reklamu?

Máte ještě otázky ? Volejte na číslo +420 246 019 741
 
 


Kontakt

ETARGET CZ, s.r.o. Vocelova 5 120 00 Praha 2 IČO: 284 66 977 DIČ: CZ28466977

obchod@etarget.cz

+420 210 012 715